Pradžia

Renginiai

Visi įrašai

Jūros ir Žvejo diena

Liepos 25 d. Kasmiškių struktūriniame padalinyje buvo organizuotas renginys, skirtas Jūros ir Žvejų dienai. Bibliotekos darbuotoja perskaitė vaikams A. Puškino kūrinį „Apie žvejį ir žuvelę“, o renginiui sukurtas tinklelis su žuvytėmis labai sudomino vaikus. Po to visi pasižiūrėjo animacinį filmuką, ir padiskutavo apie savo norus, kad tie norai nevirstų nepagrįstomis užgaidomis. Vėliau vaikai, padedant mamytėms, atliko kūrybinę užduotėlę.

Parodoje „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“ apsilankė svečiai iš Lenkijos

Liepos 23 d. grupė piligrimų – 30-osios tarptautinės piligriminės kelionės pėsčiomis iš Suvalkų į Vilnių dalyvių – užsuko į Rudaminą. Jie apsilankė Rudaminos šv. Mergelės Marijos Gerosios Patarėjos bažnyčioje ir Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, kuriame veikia paroda „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“. Paroda skirta Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos veiklos 80-mečiui.

Skaityti daugiau...

Parodos „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose” atidarymas

Pirmadienį, liepos 20 d., Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centre buvo atidaryta paroda „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“, skirta 80-osioms Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos įkūrimo metinėms paminėti.

Skaityti daugiau...