Pradžia

Еdukaciniai užsiėmimai

Lapkričio 6 diena Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos 2–4 kasių mokiniai VRSCB Medininkų struktūriniame padalinyje susitikimo su knygų vaikams rašytoja ir iliustratore Ula Šimulynaite, kuri jau šešerius metus keliauja po Lietuvą organizuodama vaikams edukacinius užsiėmimus.

Saulėtą lapkričio popietę rašytoja atkeliavo į susitikimą su vaikais Medininkų bibliotekoje. Pristačiusi vaikams interaktyvią pasaką „Kaip kengūra bazilikus augino“, rašytoja kvietė vaikus aptarti pasakos personažų emocijas ir jų išraišką bei išdalino ant ekologiško popieriaus atspausdintas ir sojos pagrindo dažais iliustruotas knygeles, kuriuose vaikai patys galėjo kurti istorijas apie vaiduoklius, pasirinkdami jų nuotaikas, piešdami emocijas bei rinkdamiesi žodžius. Vaikai prisipažino, kad pirmą kartą patys kūrė pasakas ir tai jiems suteikė daug džiaugsmo.

Renginio pabaigoje vaikai dalyvavo loterijoje. Trejiems laimingiesiems atiteko autorės U. Šimulynaitės pasakų knygeles. Rašytoja padovanojo knygelių ir bibliotekai.

Dėkojame Ulai Šimulynaitei už gražų ir įdomų renginį vaikams.

Bibliotekininkė Zofia Boroško

Paveiksliukas