Krašto žymūs žmonės

Vilniaus apskrities Lietuvos didžiojo Kunigaikščio Gedimino nominantai

2018 11 26

Nominacija teikiama nuo 2003 metų regiono žmonėms, pasiekusiems geriausių rezultatų įvairiose veiklos srityse. Pirmojo laipsnio nominacija įvertinti asmenys apdovanojami Kunigaikščio Gedimino statulėle ir diplomu, antrojo laipsnio – sidabriniu medaliu su Kunigaikščio Gedimino bareljefu ir diplomu, trečiojo laipsnio – bronzos medaliu su Kunigaikščio Gedimino bareljefu ir diplomu.

2003 
Rimantas Gerdvilis  – III laipsnio nominacija grupėje „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“.

2004
Steponas Kriaučiūnas  – II laipsnio nominacija grupėje „Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje“.

2005
Ana Kotvicka  – III laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje".
Gediminas Karosas – I laipsnio nominacija grupėje „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje".
Stefanija Stankevič  – II laipsnio nominacijos grupėje  „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje".

2006
Pranas Kiznys – I laipsnio nominacija grupėje  „Už pasiekimus finansinio-gamybinio kapitalo stiprinimo srityje".
Anton Feliks Stankevič – III laipsnio nominacija grupėje  „Už pasiekimus finansinio-gamybinio kapitalo stiprinimo srityje".
Jadvyga Ingelevič  – I laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje".

2007
Tadeuš Aškelianec – II laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje".

2008
Gabriel Jan Mincevič – III laipsnio nominacija grupėje „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje".
Jan Sinicki  – I laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“.
Algimant Banievič, Vladislav Kondratovič, Violeta Jankauskienė – Vilniaus apskrities viršininko padėkos raštais.

2011
Gabriel Jan Mincevič – III laipsnio apdovanojimas grupėje „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje".
Virginijus Gumbaragis – II laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje“.
Jurgita Pukienė – I laipsnio nominacija grupėje „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje".
Gražina Boguslauskienė, Vladas Faustas Kuzelis, Marijona Jazukevičienė  – apdovanoti Lietuvis didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino medaliu.

2013
Vida Žvirblienė – I laipsnio nominacijoje „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje”.
Marijan Kačanovski – II laipsnio nominacijoje „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“.
Virginijus Gumbaragis – II laipsnio nominacijoje „Už pasiekimus finansinio – gamybinio kapitalo stiprinimo srityje“.

2014
Audronė Žičkutė  – III laipsnio nominacija  grupėje  „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“.
Bronislovas Juozėnas – II laipsnio nominacijos grupėje  „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“.
Juzef  Šostakovski – padėkos raštas grupėje „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“.