Naujienos

2020 07 11

„Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka 2020 metais

mini savo 80-ąjį veiklos jubiliejų.

Šia proga kviečiame atvykti į parodos

„Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“

atidarymą:

Skaityti daugiau...
2020 06 03

„Atsakingas skaitytojas“. Projektas Lietuvos bibliotekoms ir bendruomenėms

Nuo 2020 m. gegužės mėnesio Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dalyvauja projekte „Atsakingas skaitytojas“, kurio tikslas skatinti gyventojus rūšiuoti elektronikos atliekas, atsakingai su jomis atsisveikinti, puoselėti švarią aplinką, rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Skaityti daugiau...
2020 06 01

SKAITYMAS MUS JUNGIA!

Pirmąją 2020-ųjų metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Skaityti daugiau...
2020 06 01

Nuotoliniai mokymai – priimtas ir įveiktas iššūkis

Irena Rimkienė gyvena Pagėgiuose ir dirba pedagoge ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Ireną, kaip ir daugelį Lietuvos gyventojų, COVID-19 viruso sukelta pandemija privertė keletą mėnesių likti ir dirbti namuose. „Pirmosios karantino savaitės buvo sudėtingos. Tam, kad adaptuotis prie naujų aplinkybių bei išmokti dirbti nuotoliniu būdu pradėjau ieškoti galimybių sustiprinti savo turimas skaitmeninio raštingumo žinias“, – savo patirtimi dalinosi Irena. „Giminaitė pasiūlė sudalyvauti projekto „Prisijungusi Lietuva“ nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose man neįprastu nuotoliniu būdu. Šiandien galiu pasigirti, jog sėkmingai baigiau tris skirtingas mokymo programas ir planuoju mokytis toliau“, – pridūrė ji.

Skaityti daugiau...
2020 05 28

Projektas „Vasara su knyga“

„Vasara su knyga“ Skaitymo iššūkis – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent 5 knygas. Dalyvauk ir tu.

Skaityti daugiau...