Naujos knygos

2020 06 25

Naujos knygos

Naujos knygos (PDF, 427 KB).

2019 12 18

Mirtini draugai

mirtiniMirtini draugai: [romanas] / Nele Neuhaus; iš vokiečių kalbos vertė Danutė Angelina Šaduikienė – Vilnius: Alma littera, 2019 – 348 p.

„Mirtini draugai“ – tai knyga visiems, kurie mėgsta paslaptis ir painius žmonių tarpusavio santykius. Tai detektyvinis pasakojimas apie mažą miestelį, kuriame daug paslapčių. Jas visas detektyvams teks ištraukti į dienos šviesą. Nedidelėje bendruomenėje, kurioje persipynę draugystė, verslo interesai ir politika, į paviršių ims kilti senos praeities nuoskaudos, kurios tik dar labiau paaštrins situaciją.

2019 12 18

Arbatos sodai

arbatosArbatos sodai: [romanas] / Fiona McIntosh; iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė – Vilnius: Alma littera, 2019 – 413 p.

Išmoningas ir įtaigus, nukeliantis skaitytoją į praėjusio amžiaus ketvirtąjį dešimtmetį pasakojimas apie pareigą ir ryžtą, nenugalimą aistrą, ir susitaikymą su likimu.

2019 12 18

Sofi pasirinkimas

sofiSofi pasirinkimas: romanas / William Styron; iš anglų kalbos vertė Auksė Mardosaitė – Vilnius: Alma littera, 2019 – 654 p.

Tai didžiausias ir įspūdingiausias W. Styrono romanas. Beprotiškos įtampos sklidinas pasakojimas nukelia į prieškario Lenkiją, Antrojo pasaulinio karo metų Krokuvą ir Varšuvą.

Rašytojas talentingai susieja subtilią psichologinę individo dramą su pasaulio tragizmu ir dar kartą įrodo, jog „absoliutus blogis yra neišnaikinamas“. Knygos įtaigumą sustiprina tai, jog autorius pažinojo Sofi prototipą. Beje, 1980 m. Lenkijoje romanas buvo uždraustas.

2019 12 18

(Ne)tobulos paauglystės užrašai

netobulos(Ne)tobulos paauglystės užrašai: [skirta gyvenantiems su vaikais] / Ramunė Murauskienė – Vilnius: Alma littera, 2019 – 447 p.

Knyga skirta ir paauglius auginantiems, ir mažesnių vaikų turintiems tėvams – visiems neišvengiamai ateis laikas suaugti. „(Ne)tobulos paauglystės užrašai“ padės pasiruošti šiam periodui ir, galbūt, laukti jo benerimo, įtampos ir baimės. Juk, kai vaikų paauglystė praeis, mes, tėvai, būsime brandesni ir sąmojingesni. Pamatysime, kad viskas yra ir bus gerai.