Verslumo įgūdžiai moterims

2020 08 13

„Inicijuok ir įgyvendink savo idėjas“

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Nemėžio struktūriniame padalinyje liepos 23–29 dienomis vyko mokymai moterims pagal programą „Inicijuok ir įgyvendink savo idėjas“. Visos programos metu mokymų dalyvės ugdė savo verslumo kompetencijas bei lavino skaitmeninį raštingumą. Jos sužinojo kas yra projektas, kaip jis inicijuojamas, kokios yra jo gyvavimo ciklo ypatybės, susipažino su internetiniais įrankiais. Bibliotekininkės Česlava Šatkevič ir Elena Radevič jaukioje aplinkoje pristatė mokymų temas. O mokymų dalyvės negailėjo padėkos žodžių ir prašė visada kviesti į panašaus pobūdžio mokymus.

2020 06 01

Prasmingo turinio moterims paieškos

Problema

Šimtmetį visame pasaulyje nematyto masto COVID-19 viruso sukelta pandemija verčia darbo rinką išgyventi rimtus pokyčius ir nežinomybę. Lietuvoje maitinimo, apgyvendinimo, grožio paslaugas teikiančios įmonės pirmosios pajuto neigiamą viruso poveikį. Šių įmonių darbuotojai, kurių net 75 % sudaro moterys, yra išleidžiami neapmokamų atostogų arba atleidžiami iš darbo. Prognozuojama, kad nedarbo lygis šiais metais laikinai išaugs ir pasieks 11 %.

Skaityti daugiau...
2020 05 28

Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje

E4W Projektas

Projektu „Verslumo įgūdžiai moterims skaitmeniniame pasaulyje“ siekiama atrasti, išnaudoti ir didinti moterų (įskaitant ir mažiau galimybių turinčias) užimtumo bei įsitraukimo į darbo rinką potencialą, padėti moterims pasiekti geriausias įsidarbinimo galimybes ugdant jų „minkštuosius“ gebėjimus.

Skaityti daugiau...