Renginiai

2020 03 13

Lietuva pasmerkta nepriklausomybei

Kovo 7 dieną VRSCB Mažųjų Lygainių struktūriniame padalinyje buvo organizuotas renginys „Lietuva pasmerkta nepriklausomybei“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Skaityti daugiau...
2020 03 09

„Tegul meilė Lietuvos dega mūsų širdyse“

VRSCB Zujūnų struktūrinio padalinio bibliotekininkė Beata Barsul ir Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Zujūnų struktūrinio padalinio administratorė Rima Dubickaja 2020 metų kovo 4-ąją dieną sukvietė Vilniaus rajono Zujūnų gimnazijos pradinių klasių moksleivius ir mokytojus į linksmą ir kūrybingą šventę, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Šventė įvyko Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Zujūnų struktūriniame padalinyje.

Skaityti daugiau...
2020 03 02

Užgavėnių kaukių gamyba

Vasario 21 d. VRSCB Vėriškių struktūrinio padalinio bibliotekininkė kartu su NDKC Vėriškių skyriaus darbuotoja organizavo edukacinį užsiėmimą: Užgavėnių kaukių gamybą, o vasario 25 d., pasipuošę savo pasidarytomis kaukėmis, Vėriškių kaimo gyventojai vijo Žiemą iš kiemo...

2020 02 27

Vlado Žiliaus iliustracijų paroda ir kūrybinės dirbtuvės

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje vasario 26 dieną buvo atidaryta unikalaus dailininko Vlado Žiliaus (1939–2012) iliustracijų paroda, įvyko kūrybinės iliustracijų dirbtuvės.

Skaityti daugiau...
2020 02 25

„Kelias į laisvę“

Spaudinių ir knygų paroda Vasario 16-oji Lietuvos valstybės atkūrimo dienai „Kelias į laisvę“.
Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, jaunieji Kalvelių Aušros gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Inga ir Kristina apsilankė Kalvelių struktūriniame padalinyje.

Skaityti daugiau...