Renginiai

2017 06 15

Renginiai Sudervės bibliotekoje

Birželio 6 d. Sudervės bibliotekoje lankėsi M. Zdziechovskio pagrindinės mokyklos 2–4 kl. vasaros stovyklos vaikai. Moksleiviai susipažino su biblioteka, jos veikla, knygomis. Bibliotekininkė papasakojo apie knygų išdėstymo bibliotekoje tvarką, naudojimosi ir tinkamo elgesio su knyga taisyklėmis.

Skaityti daugiau...
2017 06 06

Renginys Glitiškių struktūriniame padalinyje

Gražią bei šiltą gegužės popietę VRSCB Glitiškių struktūriniame padalinyje susirinko būrelis vaikų. Susitikę sužinojo, kad šią dieną garsiniai skaitymai įvyks netradicinėje aplinkoje.

Skaityti daugiau...
2017 05 04

„Velykėlės – vaikų šventė“

Balandžio 20 d. Kalvelių struktūriniame padalinyje buvo organizuotas rytmetis „Velykėlės – vaikų šventė“ Pavasariškai pasipuošusi Kalvelių biblioteka sukvietė vaikus, kartu su auklėtoja Terese pasidžiaugti kartu gražiu renginiu.

Skaityti daugiau...
2017 05 04

„Kur išskrido pasakėlės“.

Balandžio 7 dieną Maišiagalos struktūriniame padalinyje organizuota popietė, skirta Tarptautinei Vaikų Knygos dienai „Kur išskrido pasakėlės“. Biblioteką aplankė vaikai iš Maišiagalos Kun. J. Obrembskio gimnazijos su mokytoja Violeta Grynevič.

Skaityti daugiau...
2017 04 10

Vaikų knygos savaitė 2017

Tradicinė vaikų knygos savaitė, jau daugelį metų, vykstanti Vilniaus rajono Centrinėje bibliotekoje ir  šiemet buvo gausi įvairiais renginiais:

Skaityti daugiau...