Renginiai

2020 07 28

Jūros ir Žvejo diena

Liepos 25 d. Kasmiškių struktūriniame padalinyje buvo organizuotas renginys, skirtas Jūros ir Žvejų dienai. Bibliotekos darbuotoja perskaitė vaikams A. Puškino kūrinį „Apie žvejį ir žuvelę“, o renginiui sukurtas tinklelis su žuvytėmis labai sudomino vaikus. Po to visi pasižiūrėjo animacinį filmuką, ir padiskutavo apie savo norus, kad tie norai nevirstų nepagrįstomis užgaidomis. Vėliau vaikai, padedant mamytėms, atliko kūrybinę užduotėlę.

2020 07 28

Parodoje „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“ apsilankė svečiai iš Lenkijos

Liepos 23 d. grupė piligrimų – 30-osios tarptautinės piligriminės kelionės pėsčiomis iš Suvalkų į Vilnių dalyvių – užsuko į Rudaminą. Jie apsilankė Rudaminos šv. Mergelės Marijos Gerosios Patarėjos bažnyčioje ir Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, kuriame veikia paroda „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“. Paroda skirta Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos veiklos 80-mečiui.

Skaityti daugiau...
2020 07 21

Parodos „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose” atidarymas

Pirmadienį, liepos 20 d., Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centre buvo atidaryta paroda „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“, skirta 80-osioms Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos įkūrimo metinėms paminėti.

Skaityti daugiau...
2020 07 21

Lietuvos gimtadienis muziejaus karalystėje

Laikoma, kad Lietuvos valstybė pasaulio žemėlapyje atsirado 1253 m. liepos 6 d. kartu su vieningos Lietuvos valdovo Mindaugo karūnavimu. Artėjančio 767-ojo Lietuvos gimtadienio proga, liepos 1 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos ir jos struktūrinių padalinių – Glitiškių, Nemėžio, Paberžės ir Zujūnų, darbuotojos Elena Radevič, Agata Puncevičienė, Česlava Šatkevič, Renata Gierulska ir Beata Barsul kartu su bibliotekų skaitytojais minėjo šią dieną ypatingai.

Skaityti daugiau...
2020 07 21

Skaitymo popietė „Daktaras Dolittlis ir jo gyvūnai“

Rašytojo Hugh Loftingo knygos apie garsaus daktaro Dolitlio, kuris yra puikus mokslininkas ir visų gyvūnų draugas, nuotykius yra labai mėgstamos ir noriai skaitomos. Šios istorijos yra skirtos visiems vaikams.

Skaityti daugiau...