Renginiai

2020 10 28

Paroda „Baleslavo Pačopkos gyvenimo ir veiklos stotelė Vilniuje (XX a. pr.)“

Šiandien ypač svarbu palaikyti demokratijos siekiančią Baltarusijos tautą. Ta proga verta prisiminti baltarusių  šviesuolius, nusipelniusius tautai savo veikla, darbais dar prieš gerą šimtmetį. Viena tokių iškilių asmenybių buvo Baleslavas Pačopka.

Skaityti daugiau...
2020 10 27

Informacija apie skaitytojų aptarnavimą

Informuojame, kad nuo spalio 26 d. keičiasi skaitytojų aptarnavimo tvarka Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje ir bibliotekos struktūriniuose padaliniuose.

Skaityti daugiau...
2020 10 19

Pasidaryk atviruką pats

Spalio 16 d. VRSCB Kasmiškių struktūrinis padalinys kartu su NDKC Rastinėnų skyriumi organizavo edukacinį užsiėmimą „Pasidaryk atviruką pats“. Pamokėlę vedė p. Teresa Maciejkianiec, kuri paaiškino ir parodė, kaip pasidaryti atviruką iš džiovintų augalų. Dalyviai, išklausę naudingus patarimus, patys kūrė savo atvirukus. Visi liko patenkinti rezultatais.

Skaityti daugiau...
2020 10 09

Knygų „Namai“

Spalio 6 d. VRSCB Paberžės struktūriniame padalinyje svečiavosi Melkio mokyklos priešmokyklinukai. Susipažinti su knygų „namais“ vaikučius į biblioteką atvedė mokytoja Greta Daugmaudienė ir mokyklos savanorė Julie Biossonnet.

Skaityti daugiau...
2020 10 09

GERIAUSI MŪSŲ BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAI

Gražią, saulėtą rugsėjo 29 dieną, 13 valandą, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka pakvietė savo geriausius skaitytojus į popietę, skirtą bibliotekos 80-čiui. Renginyje dalyvavo mūsų svečias – žolininkė Janina Norkūnienė.

Skaityti daugiau...