Renginiai

ŠVĘSKIME LAISVĘ! SU VASARIO 16-TĄJA!

2017 04 26

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.

Žemė, kurioje gyvena mūsų seneliai, tėvai, broliai ir  seserys, ir kurioje gyvens mūsų ateinančios kartos – tai Lietuva – Tėvynė mūsų.

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai.

Valstybės atkūrimo diena – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.

Paminėti nacionalinę šventę Kalvelių bibliotekos darbuotojai pakvietė vaikus iš darželio. Bibliotekos darbuotojos vaikams parodė valstybės trispalvę, paaiškino valstybės pavadinimo kilmę, pristatė spaudinius iš parodų. Labai svarbu meilę ir pagarbą savo tėvynei ugdyti nuo pat mažens.

Su vasario 16-taja. Džiaukimės laisve, branginkime ir tvirtinkime ją kasdieniais savo darbais.


VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio interneto skaityklos specialistė Teresa Pristavka

Paveiksliukas